#GalerijaCentrs

Events

PIKANTĀ NOGALE

Sagatvo savas garšu kārpiņas! 🌶
Pie manis PIKANTĀ NOGALE (30.11. – 03.12.)

🌶 Jau no 30. novembra, kad iesildīsimies ar hot hot hot Jameson HOTWINGS CHALLENGE un Tu baudīsi 10 čilli raundus. Turpināsim ar pikantiem piedāvājumiem manos restorānos 🤤

Tevi sagaida:

Bloody María

Ļaujies jaunam garšas piedzīvojumam iepazīstot Asiņainās Mērijas karstasinīgo meksikāņu māsīcu Mariju. Mezkāls tai piedod unikālu dūmakainu garšu, piliens apelsīnu sulas un sarkanvīna etiķa, odziņu, bet šķipsna kanēļa, pavisam negaidītu garšas niansi.

HOLY SIP


HOT fake chicken wraps ar halapenjo

VEGSTOP


Fiery one

Šis ir asuma cienītājiem, Piri piri piparu mērce ar savu dūmakaino asumu, kombinācijā ar halapenjo, liellopa gaļu un bekonu, noteikti neatstās jūsu garšas kārpiņas vienaldzīgas.

ABRA


Chorizo pizza

Tā sastāv no pašu gatavotas tomātu mērces, mozzarella siera, chorizo pikantās desiņas un chilli pipariem – ziemā sasildīs, bet vasarà piešaus uguni Jūsu dienai

VĪNKALNI


Spicy Tuna Roll
Tuncis Sriracha mērcē, avokado, Filadelfija siers, Masago kaviārs.

Kimchi Roll
Kimči, ceptas garneles, tomāts, gurķis, sezams, Sriracha mērce.

Spicy Crunch
Čili pipari, lasis, Tomago, gurķis, Filadelfija siers, Masago kaviārs, sezams, mango-karija mērce, čili-majonēze mērce, Unagi mērce.

DERBRUDER


Asie vistas spārniņi

L-TACO ikvienu savu ēdienu, spēj pārvērts meksikāņu cienīgā asumā, nāc un aizdedzini savas garšas kārpiņas pasūtot extra aso. Jaunums, no šīs nedēļas nogales iedvesmojoties, asie vistas spārniņi…būs asi!

L-TACO

Es jau nevaru sagaidīt!

📍 Tu jau zini – lokācija: BURZMA!

PS Biļetes uz Hotwings challenge ieķer here.

Social media