#GalerijaCentrs

Raksti un stāsti

Pasākumi BURZMĀ

Tu jau zini – Te ir īstā vieta! BURZMA!

Tev svarīgs ir veiksmīgs un izdevies pasākums! Es zinu šī pasākuma izdošanās atslēgu – skaista vide, izcila vieta, ērti un gardi! BURZMA apvieno šo visu – unikāls un mūsdienīgs dizains, plašums, ērtums, plaša ēdienu izvēle un kvalitatīvs tehniskais nodrošinājums!

Ikdienā BURZMA ir garšu un notikumu telpa pašā Rīgas sirdī ar skatu uz Vecrīgas jumtiem. 10 restorāni un bārs rūpējas par piedāvājumu gan pieredzējušiem gardēžiem, gan steidzīgiem garāmgājējiem. Te ir iedvesmojoši 1500 m2, kur divās grab&go un rest&taste zonās izcilu maltīti var baudīt uz vietas vai paķert līdzņemšanai. 

Savukārt brīdī, kad Tev nepieciešams, BURZMA pārvēršas par pasākumu telpu Tev, kļūstot par ideālu vietu ikvienam pasākumam! Dizainiskās telpas ar savu mājīgumu un estētiskumu pielāgosies pasākuma tematiskumam.

Protams, šeit pasākumu papildinās labākie kokteiļi Rīgā un krāsnī ceptas picas, tradicionālas latviešu karbonādes, Meksikas, Gruzijas, Āzijas virtuves, suši un labākie kokteiļi pilsētā.

Šī ir vieta, kur gūt jaunus iespaidus degustācijās, meistarklasēs un garšu notikumos. Šī ir vieta, kur būt un baudīt DJ un muzikālos vakarus pie lieliskiem kokteiļiem un uzkodām. BURZMĀ sev vietu atrod ikviens.

Social media