#GalerijaCentrs

Raksti un stāsti

Kas par burzmu?

“Gadi pandēmijas zīmē jo īpaši izgaismoja faktu, ka cilvēks ir sociāla būtne, kam nepieciešama komunikācija un sirsnīgas satikšanās. Tas viss tik ļoti pietrūka, ka nu, šķiet, atgūstam nokavēto ar divkāršu sparu. Tādēļ tieši laikā nākusi garšu un notikumu telpa Burzma – pirmais foodhall koncepts Rīgā, Galerija Centrs 4. stāvā. ” lasi aprīļa/maija DEKO.

Vietas koncepta un zīmola autori ir KIRSON DESIGN GROUP, apvienojot ne vien dizaina profesionāļus, bet arī bāru un restorānu konsultantus un viesmīlības ekspertus.

No dizaina viedokļa galvenās dizaineres Evijas Ķirsones-Slavinskas komandai bija svarīgi radīt neikdienišķu vidi, kurā ienācējam nedaudz apjukt no pārsteiguma. “Gribējām pavisam ko atšķirīgu no tā, ko cilvēks rāmajā ikdienā redz, tāpēc šeit ir gan sarkani koki, gan meditatīvas ūdes kolonnas, kas veido jaunu pieredzi” stāsta Evija, uzsverot cik šāda tipa projektos ir WOW efekts.

Pilnu rakstu lasi DEKO žurnālā.

Vecrīgas bruģa nogurdinātie šeit var justies kā zaļā oāzē – Burzmas interjerju papildina daudz zaļo telpaugu. Iespaidīgs akcents ir sarkanie koki, kurus palīdzēja izveidot Aldis Bušs no Bushmandoo.

Teksts: Elīza Anete Bajāra
Foto: Ingus Bajārs
Publicēts: DEKO aprīļa/maija numurā

Social media