#GalerijaCentrs

Raksti un stāsti

Atklāšana

Ar vērienīgu pasākumu t/c Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

Ar vērienīgu atklāšanas pasākumu apmeklētājiem durvis vērusi BURZMA – garšu un notikumu telpa, kas atrodas t/c “Galerija Centrs” 4. stāvā. Tā vienuviet pulcē vairāk nekā 10 autentiskas un mūsdienīgas kafejnīcas, restorānus un bāru, kas viesus gaida unikālā vidē ar vienotu interjera dizainu un viesmīlības konceptu.

Garšu un notikumu telpas atklāšanas dienā apmeklētājiem tika sarūpētas vairākas aktivitātes un pārsteigumi. Pasākuma laikā uzstājās grupa Citi Zēni, savukārt pasākuma norises laikā par muzikālo pavadījumu rūpējās DJ Aspirins, DJ Linda Samsonova un perkusiju pavēlnieks Oskars Deko. Atklāšanas pasākumā kā vieni no pirmajiem gardas uzkodas un dzirkstošus dzērienus baudīja arī vairākas sabiedrībā zināmas personas

BURZMA zīmola līdzautors Arvis Zēmanis norādīja, ka uz atklāšanas pasākumu ieradās pat vairāk nekā 300 viesu. Viņiem pirmajiem bija iespēja pieredzēt autentisku un daudzveidīgu atmosfēru, aizraujošu interjeru, kā arī baudīt lieliskas ēdienu un dzērienu kombinācijas.

“Šī garšu un notikumu telpa tika radīta ar izteiktu komūnas un piederības sajūtu mūsdienīgiem gardēžiem. BURZMA piedāvā labākās ēdienu, dzērienu un notikumu pieredzes, tostarp līdz detaļām attīstītu konceptu, viesmīlību un kvalitāti,” skaidro Zēmanis.

Social media